Kupuj u siebie, w swoim własnym sklepie!
 Oceń wpis
   

Każda podróż zaczyna się od pojedynczego kroku! 

 Media Server: The Amway Kiosk app

Na samym wstępie, chcę Ci Drogi Czytelniku zadać dwa, a właściwie trzy (chyba retoryczne) pytania.
 - Ale zanim odpowiesz sam sobie na n/w pytania, to spróbuj  pomyśleć
tak jak myśli Twój Klient a teraz odpowiedz sam sobie na te trzy pytania:
1.  W jakich cenach chciałbyś robić swoje codzienne zakupy? - W cenach detalicznych? - Czy w cenach hurtowych bezpośrednio u producenta?
2.  Czy gdybyś miał swój własny sklep, to czy kupowałbyś produkty, te które masz u siebie, w innym sklepie?
3.  Czy gdyby firma, w której robisz swoje codzienne zakupy, bądź korzystasz z jej usług chciała Ci jeszcze za to zapłacić (Prosumcja), to jak sądzisz, gdzie byś się zaopatrywał?

Czym jest PROSUMCJA?

 fot. Opis do fotografii

  Internet jest miejscem, gdzie ludzie nie tylko coraz częściej zaczynają robić swoje codzienne zakupy, ale coraz częściej i systematyczniej zaczynają załatwiać wiele swoich codziennych spraw (np. przelewy  bankowe).
- Wiem, że brzmi to troszeczkę niewiarygodnie i jeszcze troszeczkę "wody upłynie" póki zmienimy swoje nastawienie, percepcję postrzegania,  przyzwyczajenia i wcale nierzadko złe nawyki.
 - Poza tym, wydaje mi się, że w życiu każdego człowieka, nie chodzi tylko o pieniądze.
 - Owszem pieniądze są bardzo ważne w życiu każdego człowieka, jednak pieniądze to tylko środek, który powinien ułatwić życie, a projektowane rozwiązania nie powinny mieć nic wspólnego z oferowanym konkretnym produktem, czy też usługą, lecz mają dotyczyć ogólnych zalet oferty, które przedsiębiorstwo może zaoferować" 

W Polsce globalny program N21 obsługuje INTELIGO (o Płacę z Inteligo

       Celem i założeniem każdej firmy, która postanowiła swoje produkty sprzedawać za pośrednictwem internetu,  w systemie Network Marketingu  jest CLIENTING, czyli bezpośrednie dotarcie z produktem, czy też usługą  do klienta z pominięciem całej branży marketingu masowego, czyli marketingu tradycyjnego, który zmierza do oferowania jednego produktu dla całego rynku, a w każdym razie dla większej jego części i wcale nierzadko pochłania aż 80% ceny detalicznej.
- Trudno się zatem dziwić, że to co dla jednych jest Darem niebios, to dla innych Sprawką szatana 

Zasada działania

                w XXI wieku.
Internet, jak już wcześniej wspomniałem,  jest miejscem gdzie ludzie zaczynają coraz częściej i systematyczniej robić zakupy.
- Wielu producentów i detalistów już dzisiaj  zabiega, a dokładniej mówiąc chce "kupić" konsumentów proponując im współpracę oraz różne korzyści.
- Często to tylko zabawa i drobne profity, ale zdarzają się profesjonalne i dochodowe propozycje.

Clienting - to sieć powiązań z klientem, czyli elektroniczna sieć powiązań z klientem umożliwiająca nawiązanie i prowadzenie bezpośredniego dialogu z klientelą firmy. Dzięki tej sieci bezpośrednich powiązań klient, czyli Proument , ma możność reagowania na wszelkie zachowania przedsiębiorstwa, na wszelkie zmiany, jakie w nim zachodzą i na nowe produkty, dzielenie się swoimi uwagami, pomysłami i propozycjami ulepszeń także w sposób bezpośredni (on-line).

Clienting różni się zasadniczo od marketingu. Jeśli marketing jest ideą rynku masowego, clienting za punkt zainteresowania przyjmuje indywidualnego klienta i na konkretnym a nie abstrakcyjnym kliencie koncentruje zainteresowanie firmy.

Clienting - Koniec manipulacji klientem i czas na partnerstwo
- To ważne wyzwanie nadchodzących lat, które stawia też nowe zadania przedsiębiorstwom, a mianowicie dokonanie identyfikacji i personifikacji swoich klientów, badania ich motywacji zakupu i tworzenia warunków dla nawiązywania bliższego i wzajemnego kontaktu. Wychodzi on też na przeciw nowym możliwościom oferowanym przez masowe sieci komputerowe ułatwiające przesyłanie informacji, prezentowania towarów, dokonywania wyborów, zamawiania ich za pomocą tego medium oraz interaktywną łączność z klientem.

"Wiedzieć jak", czyli Know-how w prawie Polskim

Na samym początku, chcę Państwu zadać dwa, a właściwie trzy pytania, z czego na pierwsze pytanie, pozwolę sobie udzielić odpowiedzi:

Po prostu, masz swój sklep w internecie, czyli osobisty PEWEX  i dostęp do ekskluzywnych produktów w cenach hurtowych i kupujesz u siebie w cenach producenta z dostawą do domu. 

Jak wygląda taki nasz własny sklep internetowy

 VEBSO (Virtualny Elektroniczny Biznes Shopping Opportunity) , w którym docelowo będzie można kupić wszystko.

                   

 Co ma na celu zaproszenie Państwa do naszego sklepu - biura?
   - Z całą mocą podkreślam,
że zapraszając Państwa do naszego sklepu
nie mam na celu zachęcanie Państwa do zakupu jakichkolwiek produktów w sugerowanych cenach detalicznych.
- Owszem udostępniając Ci katalog produktów poprzez naszą stronę internetową i udostępniając swój login w celu odwiedzenia naszej strony jako Gość, gdzie będą mogli Państwo znaleźć szczegółowe informacje na temat produktów Amway oraz zarejestrować się jako Klient i wysłać do nas zamówienie.

Może wielu z Państwa zaskoczę, ale jeśli nawet otrzymam takie zamówienie i otrzymam SMS (informuje system), że mam zamówienie, to natychmiast skontaktuję się z potencjalnym klientem telefonicznie i przedstawię Pani-Panu możliwości zakupu produktów bezpośrednio w firmie Amway w cenach hurtowych.

Oficjalna Polska strona firmy ------> AMWAY

Nasze Marki,  które sprawiają, że firma Amway jest międzynarodowym liderem w branży sprzedaży bezpośredniej.
 

 Pragniemy stworzyć miejsce, w którym będą Państwo mogli:
- zrobić kompleksowe zakupy do domu
- zaopatrzyć się we wszystko, czego codziennie używacie
- wybierać wśród artykułów, które najbardziej lubicie i którym ufacie a przy tym zrobić to wszystko bez wychodzenia z domu i straty cennego czasu.

- DLACZEGO ja wybrałem Marketing Sieciowy?
- PONIEWAŻ w moim najgłębszym przekonaniu jest to najbardziej uczciwa i honorowa forma
Biznesu systemowego - Franczyza, oraz najbardziej sprawiedliwy i honorowy Wielopoziomowy System Wynagrodzeń 

Więcej w temacie:  "Projekt i zasada działania międzynarodowego systemu e-commerce"

             

                     

Filmy szkoleniowe online | Amway

Przejmij kontrolę nad swoimi... Marketing wielopoziomowy

Plus500

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

_______________________________________________

Najnowsze wpisy
2017-09-24 12:01 Teatr mój widzę ogromny