Cierpliwość
 Oceń wpis
   

 Witaj Drogi Czytaczu
Zdradzę Ci dzisiaj "Twój sekret"

Potęga CIERPLIWOŚCI - Twój sekret

W nawiązaniu do skutecznych metod osiągania sukcesów, a szczególnie do słów Galileusza, że "Człowieka nie możesz niczego nauczyć, możesz jedynie pomóc mu znaleźć wiedzę w nim samym", przerobiliśmy (chyba) jeden temat, a ja zdradzę Ci tym razem Twój sekret.

"Człowieka nie możesz niczego nauczyć .. " 

Nie, nie przejęzyczyłem się, to będzie Twój sekret, o którym wcale niewykluczone, że do dnia dzisiejszego sam o nim nie wiedziałeś, a ja pomogłem Ci tyko zauważyć go w Twojej podświadomości :)

CIERPLIWOŚĆ
Jeśli czytasz te słowa, to znaczy, że Ty jesteś po prostu cierpliwy.
- Co prawda w jednym ze swoich postów w tym wątku wspominałem o trzech kluczowych czynnikach, które mają duże znaczenie na polu odnoszenia sukcesów, to zapewniam Ciebie, że celowo i nie bez powodu , nic nie wspomniałem o CIERPLIWOŚCI, która moim skromnym zdaniem, jest jednak najważniejszym (chyba) czynnikom przy odnoszeniu sukcesów.

A więc, czego jeszcze potrzebujesz:

1. ZAUFANIE do osoby,bądź firmy, z którą chcemy współpracować (przebywać).
2. WIARA w to co robimy.
3. WIEDZA - "JAK" (Know-how) to zrobić. 
4. CIERPLIWOŚĆ - bez której nie "dojedziesz" do żadnego celu.

Przykład CIERPLIWOŚCI ?

Zapytano kiedyś , sędziwego już Thomasa Alva Edisona, wielkiego wynalazcę, czy aby na pewno nie miał poczucia klęski i nie odczuwał frustracji po dziesięciu tysiącach porażek przy konstruowaniu żarówki?
- Nie odpowiedział Edison ja nie poniosłem dziesięciu tysięcy porażek, ale tyle razy dowiedziałem się, jak nie należy robić żarówki.

Dywersyfikacja swoich zarobków, czy brak etyki

Owszem, podstawą, żeby nie powiedzieć fundamentem w to co robimy jest wiara (pod żadnym pozorem nie mylić z religią), jeśli jednak nie jesteś cierpliwy w tym co robisz, to wydaje mi się, że niezależnie od tego czym się zajmujesz, masz niewielkie szanse na odniesienie sukcesu.
- Musisz jedynie uważać, by z drugiej strony, nie popaść w tak zwany "stan umysłowy rzeczoznawcy, bo to właśnie w tym momencie, może się okazać, że dla Ciebie samego wiele rzeczy staną się niemożliwe.

Ktoś kiedyś powiedział, że"Świat zaczął się od paru Ludzi i wystarczy paru by go zmieniać".
- Myślę sobie, że niezależnie od tego na jakiej płaszczyźnie działamy ta sentencja jest aktualna do dnia dzisiejszego.

A Biznes?

Każdy Biznes powinien przynosić zyski, ale biznes, który nic poza pieniędzmi nie przynosi, jest złym biznesem.

DLACZEGO?
PONIEWAŻ "chciwość pieniędzy jest największą przeszkodą w otrzymywaniu ich"

Każdy Biznes powinno się tworzyć dla Ludzi i z myślą o Ludziach.
Nie przypisuję tego wątku nikomu, ale jeśli Ty Drogi Czytaczu będziesz mógł w nim znaleźć choćby jedną skuteczną metodę osiągania sukcesów, to ja myślę sobie, że znajdzie on też innych Czytaczy; jeśli jednak jest lichy, lepiej, aby ich nie znalazł.

Gdzie jest problem?

Wydaje mi się, że na to pytanie odpowiedział wspaniale Herbert E. Hawkes, że połowa zmartwień tego świata wywoływana jest przez ludzi, którzy próbują podejmować decyzje, nim zdobędą wystarczającą wiedzę, by móc tę decyzję podejmować

No tak, ale co jest z tym naszym "SŁONIEM" ?

Zanim jednak przejdę do tematu mojego postscriptum, i postaram się uzasadnić kilka moich kryptoreklam, które się pojawiły w tym wątku, a które w nawiązaniu do tematu, a szczególnie do tej wspaniałej grupy wcale nie są przypadkowe i tak naprawdę niewiele mają wspólnego z marketingiem sieciowym, pozwól Drogi Czytaczu, że w nawiązaniu do tej wspaniałej grupy, przedstawię Ci wywiad z Donaldem Trampem.

Był to wywiad przeprowadzony w jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych.

Prowadzący zapytał Donalda Trampa:
"Co by Pan zrobił gdyby nagle z jakiegoś powodu stracił Pan wszystko, dosłownie wszystko? Miałby Pan 1000 dolarów na koncie i nic po za tym.
- Trump bez zastanowienia powiedział :
- Zostałbym akwizytorem w systemie MLM
- Publiczność w studiu wybuchła śmiechem. 
- Po chwili gdy na sali zapanował spokój Trump wyciągnął palec wskazujący w stronę publiczności i powiedział:
- I właśnie dlatego, Wy siedzicie tam a ja siedzę tu.
- I zapanowała cisza...


Gdzie szukać i co wybrać?

Myślę sobie, że w dobie internetu, wcale nie jest to takie trudne, żeby nie powiedzieć proste, ale wiem też, że proste metody osiągania sukcesów, wcale nie są takie oczywiste dla każdego jak by się mogło wydawać.

DLACZEGO?
PONIEWAŻ Ludzie, w zdecydowanej większości bagatelizują proste metody osiągania sukcesów i choć żyjemy w epoce informacyjnej, to zdecydowana większość Ludzi stosuje przepisy na sukces życiowy i finansowy rodem z epoki industrialnej, które przekazali im ich rodzice.
- Nie chciałbym nikogo urazić, ale podzielam zdanie Marka Wojciechowskiego, którego przy okazji Przyjaźnie Pozdrawiam, a który w jednym ze swoich artykułów zauważył, że "Dyplom takiej czy innej szkoły o niczym jeszcze nie przesądza i nie otwiera magicznych drzwi do kariery".
- Owszem, każde wykształcenie, ułatwia i bardzo pomaga w życiu każdego Człowieka, ale niestety, jak mówi Marek, ".....nie otwiera magicznych drzwi do kariery".

"Żadna szkoła nie powie nam, co świat zdziała w przyszłym roku, ale można nauczyć się paru rzeczy, które świat próbował zdziałać w przeszłości i gdzie nie podołał, a gdzie mu się powiodło" - Henry Ford

Wiem i doskonale to rozumiem, że jest jeszcze "wbudowany" do naszej podświadomości coś takiego jak "strach przed nowym" i choć sam strach, z którym się rodzimy jest bardzo pozytywnym czynnikiem w naszej podświadomości, to wcale nierzadko strach sabotuje nasze możliwości.
- Innymi słowy, "Kto boi się niepowodzenia, sam ogranicza swoją działalność"

Józef Chełmoński, Bociany
Józef Chełmoński, Bociany (1900)

"Jesteś biedny i nieszczęśliwy nie dlatego, że Bóg tak chciał, ale dlatego, że twój ojciec wpoił ci, że tak musi być"

Wracając do pytania "Gdzie szukać i co wybrać?", pozwól Drogi Czytaczu, że opowiem Ci mój"pociąg do sukcesu" , do którego ja kiedyś nie wsiadłem, a który odjechał beze-mnie :)
- Jak na ironię, zajmowaliśmy się wtedy (oczywiście w dużym uproszczeniu) elektroniką, nagłośnieniami obiektów publicznych, wyposażaniem dyskotek, a nawet przez niewielki okres czasu, produkcją kolumn głośnikowych.
Kiedy w pierwszej połowie lat 90-tych pojawiły się na polskim rynku telefony komórkowe, które tak naprawdę były symbolem statusu i podniesienia swojego prestiżu, niż do rozmów telefonicznych.
- Telefon komórkowy nieodzownie kojarzył się z "byciem biznesmenem" i realizowaniem interesów w przechodzącej transformacje kapitalistycznej Polsce.
- Kiedy w Polsce wystartowała pierwsza sieć komórkowa, a do naszego kraju trafiły charakterystyczne "cegłówki" Motoroli, ja otrzymałem propozycję współpracy.
Kiedy na polskim rynku pojawiły się telefony komórkowe, a rynek zaczął się dzielić były trzy grupy Ludzi, którzy postrzegali to zjawisko na trzy sposoby.

Pierwsza grupa
To Ludzie, którzy w ogóle w to nie wierzyli, że ten system zadziała.
- Pomijając jego mizerny zasięg i stosunkowo wysoka cenę, nikt nie wierzył, że w niedalekiej przyszłości będą one obowiązywały, a w każdej rodzinie wszyscy, łącznie z siedmiolatkami będą mieli telefony komórkowe.
- Zdecydowanej większości ludzi, nawet do głowy nie przychodziło, że telefony komórkowe będą obowiązywały a większość z nas, nie będzie mogła się bez nich obejść.
- Powodem tego stanu rzeczy, była wysoka cena samego urządzenia, niewielki zasięg i bardzo wysokie koszty rozmów.
Druga grupa
- To Ludzie podobni do mnie, którzy mieli takie urządzenie, ale tak naprawdę, to bardziej dla podniesienia swojego prestiżu, niż do rozmów telefonicznych.
Trzecia grupa
To Ludzie, którzy uwierzyli w to, że jest to po prostu przyszłość.
- Antycypowali, że jest to biznes przyszłości.
- Oczywiście mieli takie urządzenie, ale co ważniejsze, zapartycypowali w tworzenie się tego rynku.
- "Wsiedli do tego pociągu" i dzisiaj liczą odcinają kupony z każdego kanału dostępu, czyli od każdego naszego numeru telefonu, za każdą sekundę naszej rozmowy, a dokładnie opracowanysystem nalicza nam należność, którą musimy zapłacić.

DLACZEGO o tym mówię?
PONIEWAŻ w każdym nowym przedsięwzięciu, występują trzy etapy wdrażania:

Pierwszy etap (chyba najtrudniejszy), to jak przekonać ludzi, że w niedalekiej przyszłości ten program-system będzie obowiązywał.
Drugi etap, to lawinowe, wręcz rewolucyjne zainteresowanie
Trzeci etap, to etap nazywany często uzupełnianiem rynku 

W nawiązaniu do pytania Co wybrać?

Ja też miałem propozycję zainwestowania w ten rynek (na dzień dzisiejszy ok. osiem tysięcy złotych) , ale potraktowałem to jako zabawkę.

A dzisiaj?

No cóż, rynek się podzielił, każdy w rodzinie ma przynajmniej jeden telefon komórkowy, a ja siłą rzeczy znalazłem się w grupie uzupełniania rynku i płacę za swoje kanały dostępu.

Dzisiaj podobnie jest z Network marketingiem

Nigdy nie ma popytu na rzecz nową

Jeśli uważniej przyjrzysz się rysunkowi poniżej, to całkiem możliwe, iż sam zauważysz, że specjalnością Network marketingu, wcale nie jest Twoja osobista sprzedaż produktów.
- Owszem, jeśli Ty masz zarejestrowaną DG (działalność gospodarcza), to masz też prawo do dalszej odsprzedaży produktów, które zakupiłeś w cenach hurtowych w firmie, z którą Ty współpracujesz, ale żadna firma, podobnie zresztą jak w marketingu tradycyjnym, żeby nie powiedzieć "marketingu masowym", nikomu nie płaci za sprzedaż Jej produktów.

I tutaj dochodzimy do równicy jaka diametralnie różni te dwa rodzaje marketingu

W odróżnieniu od marketingu tradycyjnego, każda firma działająca w Marketingu wielopoziomowym, płaci za osobiste Twoje zakupy (pod żadnym pozorem proszę nie mylićzapłaty z jakimikolwiek rabatami) i umiejętność w budowaniu sieci odbiorców, (notabene, takich samych odbiorców jakim Ty jesteś).

Clienting

Uważa się, że współczesna koncepcja sprzedaży Clientingu, będzie wyzwaniem nadchodzących lat, a elektroniczna sieć powiązań z Klientem umożliwi nawiązanie i prowadzenie bezpośredniego dialogu z klientelą firmy.
- Dzięki tej sieci bezpośrednich powiązań, Klient ma możność reagowania na wszelkie zachowania przedsiębiorstwa, na wszelkie zmiany, jakie w nim zachodzą, no i oczywiście na nowe produkty.

Firmy posługujące się marketingiem wielopoziomowym, nie posiadają, a przynajmniej nie powinni posiadać swojej sieci sprzedaży.
- Jej rolę spełniają struktury Ludzi związane z firmą umowami prowizyjnymi.
- Firma nie zatrudnia przedstawicieli handlowych.
- Osoby pragnące prowadzić działalność gospodarczą w oparciu o współpracę z firmą, która postanowiła, że swoje produkty sprzedaje za pośrednictwem marketingu sieciowego, zawierają umowę o współpracy, która nie tworzy stosunku pracy pomiędzy firmą i taką osobą.
- Umowa nie nakłada także obowiązku osiągania konkretnych wyników sprzedaży (a przynajmniej nie powinna).
- Przewiduje natomiast określone rabaty lub wypłaty dla osób, które osiągają konkretne wyniki.
- Regulaminy programów partnerskich najczęściej dokładnie precyzują rolę uczestnika takiego programu.
- W większości przypadków Partner nie jest pośrednikiem pomiędzy Klientem a sklepem, a tym bardziej, Partner nie jest przedstawicielem organizatora.
Obrazek
Uproszczony schemat budowania struktur w marketingu sieciowym

 "Od producenta prosto do klienta" ta myśl przyświecała pionierom sprzedaży bezpośredniej i pierwszym firmom z branży tzw. network marketingu. I tak pozostaje do dziś. Chodzi o to, aby produkt lub usługa, których nie można nabyć w tradycyjny sposób (czyli w sklepie), proponowane były klientom bez zbędnej (i drogiej) reklamy, pośredników hurtowych czy detalicznych. Dzięki temu ma stanowić ofertę najbardziej atrakcyjną cenowo i jakościowo. Pierwsze takie firmy zaczęły się pojawiać pod koniec XIX wieku w Stanach Zjednoczonych. Zanim jednak ruszyły na podbój świata, wyodrębniła się z nich grupa sprzedawców, których zarobki nie pochodziły wyłącznie ze sprzedaży produktów. Ich specjalnością stała się budowa sieci dystrybutorów, czyli właśnie network marketingu (inaczej marketingu sieciowego lub multilevel marketingu MLM)."

W Polsce Network marketing datuje się od dnia 18 listopada 2001 roku. 

Obrazek
Od producenta prosto do klienta

Duża rzesza Ludzi, wcale nie rzadko nie znająca nawet podstawowych założeń i możliwościMarketingu sieciowego, nazywanym kolokwialnie emelemem, niechętnie ocenia (mówiąc bardzo delikatnie Marketing sieciowy ?
- Poza tym, warto też pamiętać, że SUKCES, to nie tylko kwestia robienia pieniędzy.
- A może warto jednak zamienić w swojej nomenklaturze słowo CZY na słowo JAK

Kochaj swoją pracę, albo rzuć ją. Sukces można osiągnąć tylko w tej dziedzinie, którą się naprawdę kocha"

No i wreszcie moje dostarczanie informacji o rynku FOREX - I nie tylko

"Obecnie na rynku finansowym obserwujemy gwałtowną rewolucję. XXI wiek umożliwia niespotykany dotąd rozwój tym, którzy zrozumieją zachodzące procesy i są otwarci na zmiany. To im przypadnie w udziale szansa zapewnienia lepszej przyszłości swoim rodzinom" - n21

Obrazek
Największy finansowy program partnerski w Europie

Dostarczane prze zemnie informacje o rynku FOREX (i nie tylko), w żadnym wypadku nie stanowią i nie będą stanowiły oferty współpracy, oaz jakiegokolwiek profesjonalnego wykształcenia.

Owszem, jeśli Ty zaczniesz osiągać dochody, a ja Ci w tym pomogę, to ja z racji Planu Afiliacyjnego CPA, jak również z kontraktów planu CFD, też będę otrzymywał kilka % od Twojego wynagrodzenia, a to z kolei wyjaśnia, że podobnie tak jak w każdym marketingu sieciowym to też leży w moim dobrze pojętym interesie.
- Informacje przekazane prze zemnie mają i będą miały jedynie na celu przewodnictwo, i nie są przeznaczone do stosowania jako szkolenia lub informacje na temat zaangażowania i inwestowania na rynku Forex.
- Poza tym, na grupie Szkoła Budowania Biznesu będę prezentował też (do czego Ciebie Drogi Czytaczu też zachęcam), inne Programy Partnerskie, gdzie przy okazji i wcale nierzadko fajnej zabawy, można się dużo dowiedzieć i wiele nauczyć.

Obrazek
Jak zacząć pracę w domu - Praca w domu

I dlatego, by nie zaśmiecać tego wątku, a przy okazji i tej wspaniałej grupy, założyłem grupę Szkoła Budowania Biznesu, gdzie zgodnie z chińskim przysłowiem, iż "każda podróż zaczyna się od pojedynczego kroku", ja w czasie rzeczywistym postaram się pomoc Ci w "postawieniu tego pierwszego kroku".
- Przy każdej okazji podkreślam, że naturalnym dążeniem każdego Człowieka, jest chęć i pragnienie odnoszenia sukcesów, a gdybyś Ty Drogi Czytaczu, chciał mnie dopytać
DLACZEGO zależy mi na tym, abyś i Ty odnosił sukcesy
PONIEWAŻ tak jak w tej przypowieści "o kukurydzy", by sąsiedzi siali jak najlepszą kukurydzę, to też leży w moim, dobrze pojęty interesie.

W nawiązaniu Programu Afiljacyjnego, którego głównym zadaniem jest otwarcie nowych kanałów do sprzedaży produktów lub usług reklamodawców poprzez strony internetowe zapisanych do programu partnerów, postaram się również, abyś Ty, w ramach swojego bonusu 100,- zł, które otrzymasz z chwilą zarejestrowania się w Programie Partnerskim +500Affiliates, nie angażując swoich pieniędzy, klikając w odpowiednim momencie, czyli minucie i sekundzie (zdradzę Ci ten sekret), zarobił swoje pierwsze pieniądze.

Obrazek
Zaawansowane - Światowa maszyna handlowa

 

Przepraszam Ciebie za słowo "musisz", ale jeśli chcesz cokolwiek zrobić, to musisz spełnić dwa warunki.
1. Musisz chcieć
2. Musisz zacząć działać

Kilka moich "PONIEWAŻ".

Ponieważ informacje, jak też dostępne narzędzia marketingowe i materiały pomocnicze przekazane prze zemnie, będą miały jedynie na celu przewodnictwo, grupa Szkoła Budowania Biznesu jest zamknięta.
- A ponieważ grupa SBB (Szkoła Budowania Biznesu) podobnie jak ten wątek, którego nie przypisuję nikomu, a jeśli Ty Drogi Czytaczu czytasz te słowa i chciałbyś być zaproszony do grupy, wystarczy tylko, że klikniesz "Lubię to", a ja niezależnie od tego czym się obecnie zajmujesz i jaki masz stosunek do mojej skromnej osoby, natychmiast Ciebie zaproszę (osoby z ukrytym profilem i bez zdjęcia w profilu, nie będą zapraszane do grupy).
- A Ty jeśli uważniej przyjrzysz się tej całej "układance", to bez większego trudu (chyba) odpowiesz sam sobie na następne dwa pytania:

Obrazek
Wiek XXI to nowa era w zarządzaniu relacjami z klientem

1. DLACZEGO powinniśmy SZCZEGÓLNIE dbać o klientów z dolnej linii rekomendacji?
2. DLACZEGO takie ważne jest umożliwienie naszemu Klientowi na "testowanie usługi" (rys. obok).

Drogi Czytaczu
Jeśli Ty czytasz te słowa, to ja zdradzą Ci następny mój sekret, a właściwie zasugeruję Ci odpowiedź na to pytanie:

DLACZEGO tak niewiele Ludzi odnosi sukcesy, cokolwiek słowo "sukces" dla Ciebie oznacza.
PONIEWAŻ - Tutaj opowiem Ci bajkę, która myślę sobie, że pomoże Ci samemu znaleźć odpowiedź na to pytanie:

"Pewien pies, który wychwalał się wszędzie, że jest niedościgniony biegach maratońskich, popędził za kulikiem. 
- Niestety, ale nie udało mu się go złapać. 
- Wszystkie psy naśmiewały się z niego, że taki maleńki króliczek i potrafił mu uciec. 
- Kiedy śmiechy ucichły, niedościgniony pies rzekł: 
- Nie zapominajcie, że królik uciekał by ratować życie, podczas gdy ja goniłem go dla samej przyjemności.


Myślę sobie, że podobnie jest w życiu każdego Człowieka, najistotniejszym czynnikiem w osiąganiu każdego celu, jest to, z jaką determinacją dokonujemy prób w działaniu i z jaką determinacją działamy. 
- To zaś z kolei zależy od tego, jaka sprawa dla każdego z nas, naprawdę jest ważna. 
- Pies nie złapał królika, bo nie było to dla niego aż tak ważne. 
- Natomiast dla królika, ucieczka była sprawą najważniejszą. 

Wydaje mi się, że podobnie jest w naszym życiu, że wcale nierzadko nie zastanawiamy się nawet nad tym i nie zdajemy sobie sprawy z tego, co jest dla nas najważniejsze.

Maleńkie resume:

Warto pamiętać, że tylko Człowiek nastawiony pozytywnie do życia, który często nie zdaje sobie nawet z tego sprawy, jest magnesem sukcesu.
- Człowiek myślący pozytywnie, szczęśliwy i uśmiechnięty z dużą łatwością, często zupełnie przypadkowo nawiązuje kontakty z innymi Ludźmi, a każda dyskusja może zupełnie przypadkowo podsunąć mu jakiś pomysł.
- Czasami wystarczy jeden dobry pomysł, by zrobić na nim fortunę, a zapoznanie się choćby z jedną strategiczną osobą, może diametralnie odmienić bieg naszego życia.
- Z badań wynika, że doszukiwanie się zła we wszystkim, ciągłe niezadowolenie i brak umiejętności znalezienia się w trudnej sytuacji, są dla nas samych bardzo niebezpieczne i w efekcie, mogą zniszczyć nam życie.

Przyjaźnie Ciebie Drogi Czytaczu Pozdrawiam
Życzę Miłego Weekendu
x+ Tadeusz Orlenko :)

Ps. W nawiązaniu do tematu, a szczególnie do tego, że będę zdradzał Ci kolejne "moje sekrety, ale troszeczkę inaczej", na grupie Szkoła Budowania Biznesu, postaram się obrazowo przedstawić i uzasadnić, że dzisiaj "sukces w biznesie będzie zależał od tego, jak dobrze potrafimy połączyć elementy ludzkiej potrzeby bliskiego kontaktu w świecie wysokiej technologii"

Obrazek
MyBaze CPS

Poza tym, zgodnie z moją obietnicą, iż postaram się uzasadnić kilka moich kryptoreklam, które się pojawiły w tym wątku, a które w nawiązaniu do tematu, a szczególnie do tej wspaniałej grupy wcale nie są przypadkowe i tak naprawdę niewiele mają wspólnego z typowym marketingiem sieciowym, przedstawię Ci Drogi Czytaczu kilka Programów Partnerskich, czyli kilka narzędzi internetowego marketingu, gdzie bez jakichkolwiek kosztów i jakiegokolwiek kontaktu z moją skromną osobą, będziesz mógł dorobić sobie do pensji.

A ja? - A ja jeszcze raz Życzę Ci miłego weekendu i abyś i Ty "wsiadł do odpowiedniego dla Ciebie pociągu do sukcesu".
 - A może kiedyś i Ty też przypomnisz sobie jakiś mój przydługawy post, który w jakiś tam sposób zainspirował Ciebie do popatrzenia troszeczkę inaczej na niektóre sprawy i całkiem możliwe, że zmienisz swoją percepcję postrzegania :)

Myśl i działaj jak Człowiek... Twoja podświadomość pokierowała...

Plus500

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

_______________________________________________

Najnowsze wpisy
2017-09-24 12:01 Teatr mój widzę ogromny