Czy umiesz odróżnić fakty od opinii ?
 Oceń wpis
   

 Witaj Drogi Czytaczu :)
Bardzo ciepło i Przyjaźnie POZDRAWIAM Anię Szulc, którą miałem okazję i przyjemność poznać osobiście :)

"Jeśli chcesz odnosić sukcesy, to musisz najpierw zredukować, a najlepiej wyeliminować OPÓR".

Wybacz mi Drogi Czytaczu moją króciutką przedmowę, ale w nawiązaniu do słów Alberta Einsteina, który powiedział kiedyś, że "życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak, jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem było wszystko".
W nawiązaniu do tej wspaniałej grupy i tego czym ja się obecnie zajmuję i mam troszeczkę wiedzy na ten temat, czyli Clienting, systemy Network Marketingu, kontrakty CFD, gdzie dokonywanie transakcji obejmujących kontrakty CFD, które przeznaczone są tak naprawdę dla każdego, jednak należy w pełni rozumieć związane z tym ryzyko.
- Gdybyś chciał mnie zapytać Drogi Czytaczu:
DLACZEGO ja chcę się podzielić z Tobą swoją wiedzą, a w efekcie, DLACZEGO ja chcę byś Ty był bogaty?
PONIEWAŻ myślę sobie, że to też leży w moim dobrze pojętym interesie.

Wracając do tematu systemów Network Marketingu

Zapytano kiedyś Henry Forda o źródło sukcesu legendarnego modelu T z 1908 roku odpowiedział
"Nie korzystaliśmy z badań marketingowych.
Gdybyśmy zapytali klientów czego potrzebują, to powiedzieliby, że szybszego konia, ponieważ nie wiedzieli czym właściwie jest samochód"
 
Obrazek
.Czy są metody ...................?
Zgodnie z moją sugestią, iż zdradzę Ci mój sekret "od czego zacząć", to wydaje mi się, że niezależnie w jakim "pociągu do sukcesu" będziesz "siedział", to zasady są takie same

DLACZEGO mówię o zasadach?
PONIEWAŻ, uważam, że choć "gospodarka od stuleci ulega przeobrażeniom na każdym poziomie, to nie zmienił się cel podstawowy zarządzania.

 fot. Opis do fotografii
Podstawowym celem, na każdym poziomie w zarządzaniu ("wielopoziomowy system zarządzania"), jest czynienie Ludzi (przez duże L) zdolnymi do współpracy przy realizacji postawionych przed nimi wspólnychcelów..." i jak powiedział kiedyś Galileusz - "Człowieka nie możesz niczego nauczyć, możesz jedynie pomóc mu znaleźć wiedzę w nim samym"
- Nie, nie przejęzyczyłem się - To nie produkty są najważniejsze, a czynienie Ludzi zdolnymi do współpracy przy realizacji postawionych przed nimi wspólnych celów.
- Owszem jakość produktów, czy też usług jest bardzo ważna, ale jeśli uważniej się przyjrzysz temu problemowi, to sam zauważysz i bez większego trudu odpowiesz samemu sobie, jakie produkty, czy też usługi Ci odpowiadają.

I dlatego w tym miejscu i nie bez powodu, zdradzę Ci "Trzy moje sekrety" - ich kolejność nie ma (chyba) znaczenia.

1. ZAUFANIE do osoby,bądź firmy, z którą chcemy współpracować (przebywać).
2. WIARA w to co robimy.
3. WIEDZA "JAK" - (Know-how) to zrobić. 

Od czego zacząć?

"Zapytany kiedyś Arystoteles Onassis, człowiek, który chciał mieć wszystko , co by dzisiaj zrobił gdyby był normalnym biednym człowiekiem, gdyby nie miał takiego majątku jaki ma, odpowiedział:
- Znalazłbym sobie prace, zwykłą etatowa prace. 
Pracowałbym bardzo ciężko i oszczędzał. Za zaoszczędzone pieniądze kupiłbym sobie najlepszy garnitur, najlepsze buty, najlepsza koszulę i najlepszy krawat. 
- Tak ubrany poszedłbym do najlepszej restauracji w mieście , usiadłbym przy którymś z wolnych stolików, zamówił sobie herbatę , nastawił uszu i słuchał co maja do powiedzenia ludzie sukcesu , bo w takich miejscach ich spotkasz i bym się od nich uczył , uczył i uczył"


Myślę sobie, że w dniu dzisiejszym, w dobie internetu, żeby poznać wspaniałych Ludzi, to wcale nie trzeba chodzić do najlepszych restauracji.
- Wystarczy tylko troszeczkę się rozejrzeć, choćby i na tej wspaniałej grupie, gdzie moim skromnym zdaniem jest wcale nie mała grupa wspaniałych Ludzi, którzy z całą pewnością wiedzą, co jest dla nich ważne i do czego dążą.
- Ludzie, którzy mają swoje marzenia i są gotowi na ich rzecz pracować.
- Po prostu - Znają swoje "DLACZEGO".
- Wystarczy tylko być, uważniej słuchać i ewentualnie zadawać pytania, czyli bądź, słuchaj, pytaj i nie podejmuj decyzji zbyt pochopnie, ale też i nie zwlekaj.

-DLACZEGO nie podejmuj decyzji zbyt pochopnie, ale też i nie zwlekaj?
PONIEWAŻ Szaleństwem jest robić coś jak dotychczas i oczekiwać innych efektów!"
- Bądź zawsze tam gdzie są liderzy i doskonal swoje umiejętności, czyli ---> Bądź, słuchaj, pytaj i dbaj o swój język

No tak, ale tutaj nasuwa się (chyba istotne) pytanie.

Często padają pytania - "jaki towar" , "jaka usługa" , itp......
- Dość dokładnie prześledziłem dyskusję na różnych forach i grupach tematycznych na temat Network marketingu i rzeczywiście, wcale nierzadko przypomina mi to rozmowę pięciu niewidomych na temat "jak wygląda słoń", którą opisał kiedyś Pan Tadeusz Fojt.
- Często też pada pytanie o produkty jakie znajdują się w danym systemie - no i oczywiście każdy reklamuje swoje:)
- Dość często przypomina mi się taki epizodzik w kultowym filmie "Sami Soi", kiedy to sołtys rozstrzyga spór o kota :)

Pada czasami tutaj jeszcze jedno, myślę sobie, że istotne pytanie.

Czy zaczynając współpracę z jakąkolwiek firmą, CZY i ewentualnie kiedy muszę otworzyć Działalność gospodarczą?
- Jeśli chcesz być tylko Konsumentem i bezpiecznie kupować produkty dostępne w projekcie z upustami do51% (nie dotyczy to każdego planu marketingowego) z dostawą do domu, to nie musisz zawracać sobie tym głowy.
- Masz swój osobisty sklep w internecie (Clienting) i popijając kawę , siedząc w wygodnym fotelu, robisz zakupy.
- Możesz również za zamówione produkty natychmiast zapłacić drogą elektroniczną (Clienting) poprzezBank, który obsługuje ewentualnie od wewnątrz projekt, w którym Ty uczestniczysz.

Jeśli nie produkty są najważniejsze (w jakimkolwiek network marketingu), a czynienie Ludzi zdolnymi do współpracy przy realizacji postawionych przed nimi wspólnych celów, to jakie produkty/usługi mam kupować?
- Żeby nie rozmydlić tematu, to wydaje mi się, że odpowiedź na to kluczowe pytanie, można (chyba) zawrzeć w jednym, a właściwie w trzech słowach - SPRAWDZONE i DOBRE.

Gdybyś jednak chciał mnie dopytać Drogi Czytaczu, jakie to moim zdaniem
są , produkty SPRAWDZONE i DOBRE, to szczerze się przyznam, że z odpowiedzią na to pytanie, miałbym maleńki Kłopotek i żeby przypadkowo nie zdeprecjonować jakiegokolwiek produktu, a już na pewno jakiejkolwiek firmy, nie ośmielę się jednoznacznie odpowiedzieć Ci na tak postawione pytanie, ale powiem Ci jaka to jest moim zdaniem grupa produktów
- Oczywiście mogę nie mieć racji, ale wydaje mi się, że jest to grupa produktów i usług codziennego użytku.
- Jeśli w dalszym ciągu się zastanawiasz co ja mam na myśli?
- To powiem Ci w największym sekrecie, że ja bez pasty do zębów i mydła, nie ruszam się nigdzie. 

W nawiązaniu do mojego podpytania zawartego w pierwszym moim poście.
- Czy to zdanie "Jeśli jesteś osobą która chciałaby być jedną z pierwszych w tym biznesie...." jest dla Ciebie zachęcające do współpracy, a może wręcz odwrotnie?
- To ja myślę sobie, że tak jak "dzień dzisiejszy, jest dniem jutrzejszym dnia wczorajszego", tak Ty Drogi Czytaczu, zawsze wchodząc do jakiegokolwiek "sklepu" jesteś pierwszy.
- Poza tym, w myśl chińskiego przysłowia, iż każda podróż zaczyna się od pojedynczego kroku, to nigdy (nie lubię tego słowa "nigdy") nie jest za późno na postawienie tego przysłowiowego pierwszego kroku.
- I tak jak już wcześniej wspomniałem, nie ma najmniejszego znaczenia ile Ty masz lat i na jakim "polu" będziesz działać, ale musisz pamiętać, że "Nie zrobisz dobrego interesu, ze złym partnerem".
- A zasady? - Zasady w każdym BIZNESIE są takie same - Bądź, słuchaj i pytaj
Przyjaźnie Pozdrawiam
Życzę Miłego Weekendu
Tadeusz Orlenko :)

Ps. Maleńkie resume - "Nie poświęcaj zbyt dużo uwagi radom i sugestiom, których udzielają Ci ludzie w Twoim otoczeniu. Nikt bowiem nie wie lepiej niż Ty sam, co będzie dla Ciebie najlepsze.
- Posłuchaj tego, co inni mają do powiedzenia, jednak zawsze wyciągaj swoje wnioski.
- Nie pozwól innym decydować za Ciebie, kim Ty chcesz się stać.
- Bądź tym, kim Ty czujesz, że chcesz być."
Komentarze (0)
Dlaczego Przyjazne Postrzeganie... Myśl i działaj jak Człowiek...

Plus500

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

_______________________________________________

Najnowsze wpisy
2017-09-24 12:01 Teatr mój widzę ogromny