Clienting - Nowa era w zarządzaniu relacjami z klientem
 Oceń wpis
   

 Clienting - Wiek XXI to nowa era w zarządzaniu relacjami z klientem

Zanim przejdę do tematu i przedstawię Ci Drogi Czytelniku  największy finansowy program partnerski w Europie, zdradzę Ci kilka moich sekretów i odpowiem na kilka pytań, które wydają mi się być istotnymi.   Każdy Klient (Obywatel), który wchodzi do Twojego "sklepu", jest zapowiedzią dobrej sprzedaży, a Ty Nigdy nie będziesz wiedział czy Klient, który wchodzi do Twojego "sklepu", może być tylko Twoim "turystą", a może Konsumentem, czy FILAREM Twojej firmy i dlatego Zawsze zbieraj informacje o swoim Kliencie, by lepiej Go zrozumieć i dopasować ofertę do Jego potrzeb. Nie zapominaj, że wcale nierzadko się zdarza, że ten sam Klient (Obywatel) , który wchodzi do Twojego "sklepu", w swojej własnej firmie zdobył dużo większe doświadczenia w zakresie sprzedaży niż sam sprzedawca.

 fot. Opis do fotografii
W nawiązaniu do grupy "BIZNESMEN Każdy może nim być", którą mam przyjemność moderować, a szczególnie do Programów Partnerskich i mojej sugestii, że już w niedalekiej przyszłości, podobnie jak na dzień dzisiejszy wszelkiego rodzaju supermarkety, ten system będzie obowiązywał i wcale nie wykluczone, iż może się okazać, że Network Marketing będzie niejako koniecznością dla wielu firm, chcę przedstawić Największy finansowy program partnerski w Europie 500Affiliates.
 - Zanim jednak przejdę do przybliżenia Programu Partnerskiego 500Affiliates, pozwolę sobie odpowiedzieć na kilka pytań, które wydają mi się być istotne.

Co to jest 500Affiliates?
+500Affiliates to oficjalny program partnerski oprogramowania inwestycyjnego Plus500, oferujący wysokie wartości CPA i udziału w dochodach, uznawany za jeden z najbardziej dochodowych programów dostępnych w sieci.
Dwa telefony komórkowe z platformą handlową Plus500.
 fot. Opis do fotografii
Kto może dołączyć?
Każdy w wieku powyżej 18 lat.

Czy przystąpienie do programu kosztuje?
Członkostwo w programie partnerskim +500Affiliates jest całkowicie darmowe, nie musisz opłacać żadnych kosztów ani comiesięcznego abonamentu.
- DLACZEGO warto promować platformę Plus500?
- PONIEWAŻ Dzięki darmowemu bonusowi 100.- zł dla nowych użytkowników i nieograniczonemu kontu demonstracyjnemu przyciąganie inwestorów do platformy Plus500 jest szalenie łatwe.

Poza tym

- Dostępna jako aplikacja inwestycyjna do przeglądarek, jako niezależny program, aplikacja na iPhone'a, iPada, Androida i nie tylko
- 32 różne języki
- Brak opłat transakcyjnych!
- Stałe spready
- Konto demo na nieograniczony czas
- Inwestycje można zacząć już od 200 zł
- Pod nadzorem Urząd Nadzoru Finansowego (FCA)

Programy Partnerskie
Są to systemy mające na celu promocję produktów lub usług Sprzedawcy, określające zasady pozyskiwania Klientów w celu stworzenia przez Partnera Bazy Klientów.
- Każdy Program Partnerski, udostępnia odpowiednie narzędzia w celu osiągnięcia powyższego celu, oraz umożliwia monitorowanie efektywności działań Partnera, stanowiący własność Sprzedawcy.

Podoba mi się to co robi dla całej branży marketingu sieciowego Pan Maciej Maciejewski.
- Mam dużą pokorę i uznanie dla Macieja , który moim skromnym zdaniem ma dużą wiedzę nie tylko w tym temacie, ale i na wielu innych płaszczyznach Network Marketingu.

To, że Każdy z nas ma przywilej wyboru, nie muszę (chyba) nikogo przekonywać, ale to (w nawiązaniu do tematu) , że nie każdy z nas może przypuszczać i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, że "siedzi na gwoździu" byłby (chyba) maleńki kłopotek.

Nie przepadam też za słowem "niezależny", bo to jest po prostu nieprawda.
- Wydaje mi się, że nikt z nas nie jest niezależny.
- DLACZEGO tak się dzieje?
- PONIEWAŻ ponad, dziewięćdziesiąt procent Ludzi (lewa strona kwadrantu przepływu pieniędzy) mimo wszystko woli słuchać skaleczonych porad "wszechwiedzącego szwagra", a PONIEWAŻ Ludzie często zapominają, że "szaleństwem jest robić coś jak dotychczas i oczekiwać innych efektów" , jako Ludzie wolni i mający przywilej wyboru, mają po prostu do tego prawo.

Ludzie pracujący na etacie
 fot. Opis do fotografii
 Z dużą Pokorą i całym Szacunkiem jaki mam dla Ludzi pracujących na etacie, to pomijając sam fakt, że najmniej do zarobienia pieniędzy jest w "kwadrancie "P" (praca na etacie), to z drugiej strony, prawdą jest też i to (fakt), że nawet bardzo trudno byłoby mi wyobrazić sobie świat bez Ludzi niepracujących na etacie.

Tutaj nasuwa się pytanie, a właściwie kilka pytań.

Czy pracując na etacie, nie zwalniając się z pracy, można bezboleśnie i bez żadnego ryzyka wyjść z tego przysłowiowego "wyścigu szczurów"?
 - TAK można nie zwalniając się z pracy bezboleśnie i bez żadnego ryzyka wyjść z tego przysłowiowego "wyścigu szczurów"
 - Na samym wstępie, chcę Ci powiedzieć, że umiejętność myślenia systemowego jest kluczową zdolnością w każdym biznesie (business - działalność gospodarczą).
    -  Jest jednak żelazna zasada - Jeśli jesteś pracownikiem etatowym, nie powinieneś podejmować żadnych działań związanych z jakimkolwiek biznesem w godzinach Twojej pracy etatowej.
- Jeśli nie zastosujesz się do tej zasady, narazisz swoje stosunki z pracodawcą.
- Właśnie taka działalność jest nieetyczna i może ostatecznie wywołać negatywną opinię na temat Przedsiębiorców Marketingu wielopoziomowego i wreszcie o Tobie samym.
- Powinieneś oddzielić swoje działania prowadzone na rzecz biznesu od pracy etatowej oraz innej działalności biznesowej, w którą jesteś zaangażowany.
- Czy można to pogodzić?
- Tak, można to pogodzić w bardzo prosty sposób - Po prostu, trzeba tylko wiedzieć "JAK" to zrobić.

Czy istnieją skuteczne metody osiągania sukcesów?

Staram się co prawda nie nadużywać twierdzących form odpowiedzi, ale w tym konkretnym przypadku, myślę sobie, że nie będzie to nadużyciem.
- TAK sukces w dniu dzisiejszym można traktować tak samo jak naukę w każdej dowolnej dziedzinie nauki.

Co stoi na przeszkodzie? - Empatia, czyli musisz zrozumieć samego siebie.
- Nie, nie przejęzyczyłem się, musisz zrozumieć siebie.
- Jeśli zrozumiesz samego siebie, to wcale nie wykluczone, że zrozumiesz też słowa Alberta Einsteina, że "Szaleństwem jest robić coś jak dotychczas i oczekiwać innych efektów!ł"
 fot. Opis do fotografii

Ale po kolei - Jakie są Cele i założenia Network marketingu?

Celem i założeniem każdego network marketingu (marketingu sieciowego) jest CLIENTING, a mówiąc dokładniej, jest to systemowe umożliwienie każdemu Konsumentowi robienie zakupów on-line bezpośrednio u producenta, bądź korzystanie on-line z dostępnych usług w Programach Partnerskich, korzystanie z usług Bankowych (jest to oczywiście jeden z przykładów), usług ZIP , internetowych sklepów partnerskich i korzystanie z wielu, wielu innych dostępnych usług i możliwości online.

Linie kodu - Czym są linie kodu?

Odpowiedź na to pytanie jest stosunkowo bardzo prosta i można ją zawrzeć tylko w jednym słowie:
Personalizacja, czyli, nadać linie kodu wszystkim produktom rozprowadzanym w systemie marketingu sieciowego, a następnie nadać linie kodu (Identyfikator użytkownika) swoim Klientom - Konsumentom, którzy używają i polecają produkty firmy, która postanowiła swoje produkty rozprowadzać w tym systemie.
- Poza tym, taki model dystrybucji produktów zapewnia, że zawsze na stronie Partnera pojawi się aktualny banner, a Partner nie musi być angażowany w kolejny proces aktualizacji materiałów.

I wreszcie (chyba najważniejsze pytanie) - Za co płaci pieniądze każda firma w sektorze Network Marketingu?

Wiem doskonale, że może to zabrzmieć troszeczkę niewiarygodnie i dlatego żeby nie zamydlić całego wielowątkowego zagadnienia (network marketingu), postaram się w jednym zdaniu, oczywiście w dużym uproszczeniu odpowiedzieć na to kluczowe pytanie.
- Każda firma, która postanowiła swoje produkty, bądź usługi rozprowadzać-sprzedawać w systemie Network Marketingu płaci każdemu Prosumentowi za używanie i polecanie jej produktów.
- Innymi słowy, każda firma, która postanowiła swoje produkty, bądź usługi rozprowadzać-sprzedawać w systemie Network Marketingu, pragnie uczynić ze swojego Klienta, lojalnego Prosumenta.
- Poza tym, jeśli przyjrzymy się troszeczkę bliżej i dokładniej zapoznamy się jaki cel przyświeca każdemu marketingowi sieciowemu i zapoznamy się z planem marketingowym jakiejkolwiek firmy, która postanowiła swoje produkty, bądź usługi rozprowadzać za pośrednictwem marketingu sieciowego, to z dużą łatwością zauważymy, że już w niedalekiej przyszłości, podobnie jak na dzień dzisiejszy wszelkiego rodzaju supermarkety, ten system będzie obowiązywał i wcale nie wykluczone, że może się okazać, iż Network Marketing będzie niejako koniecznością dla wielu firm.

Pozdrawiam
Tadeusz Orlenko Plus500 Ps. Jeśli masz jakieś pytanie dotyczące w/w projektu, bądź inne pytanie dotyczące Programów Partnerskich, bardzo chętnie odpowiem.
 - Zapraszam do grupy BIZNESMEN Każdy może nim być

Czy istnieją skuteczne metody... Czy istnieją skuteczne metody...

Plus500

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

_______________________________________________

Najnowsze wpisy
2017-09-24 12:01 Teatr mój widzę ogromny