Prosument
 Oceń wpis
   

Wiem, że zabrzmi to jak wewnętrzna sprzeczność, ale Prosument zarabia pieniądze podczas kiedy je wydaje.

W nawiązaniu do tematu i grupy  "Biznesmen każdy może nim być"  , a  szczególnie do tematu: "Program , który zrewolucjonizuje handel .nie tylko w Polsce", chcę powiedzieć, że Prosument jest uczestnikiem procesu prosumpcji, czyli użytkownikiem i konsumentem wytwarzającym produkt w celu jego skonsumowania we własnym zakresie.
 - Inaczej mówiąc, jest użytkownikiem produktu wytworzonego na własny użytek

Świat zmienia się szybko, a zmiany mają to do siebie niestety, że wcale nie rzadko dla wielu z nas są one po prostu niezauważalne.

Obecnie na rynku finansowym obserwujemy gwałtowną rewolucję. XXI wiek umożliwia niespotykany dotąd rozwój tym, którzy zrozumieją zachodzące procesy i są otwarci na zmiany.
- To im przypadnie w udziale szansa zapewnienia lepszej przyszłości swoim rodzinom
n21


A My?

No cóż, jak powiedział kiedyś Albert Einstein, z czym trudno się nie zgodzić, że "Szaleństwem jest robić coś jak dotychczas i oczekiwać innych efektów!"

Myślę sobie, że nie przesadzę jeśli powiem, że w dobie internetu i świecie, który tak bardzo ceni sobie walory wolności, otwartości i kontakty towarzyskie, introwertycy napotykają niestety na wiele trudności.
- Jednak pocieszającym jest fakt, jak twierdzi w pasjonującej prezentacji Susan Cain -introwertycy wnoszą do naszego życia ważne talenty i zdolności powinniśmy więc ich cenić i szanować.

Trawestując słowa Johna Naisbitta, który powiedział kiedyś, że sukces w biznesie będzie zależał od tego, jak dobrze potrafimy połączyć elementy ludzkiej potrzeby bliskiego kontaktu w świecie wysokiej technologii, ja w nawiązaniu do słów naszego kolegi Artura Kucharskiego, którego przy okazji przyjaźnie pozdrawiam, który powiedział coś, z czym też trudno się nie zgodzić: Rzeczywistość nie jest po to by ja akceptować... istnieje po to by ją kreować...  od dłuższego czasu zastanawiam się JAK na naszej grupie, w dobie Prosumenta zaimplementować Clienting w globalnym Projekcie - System Amway Online?
- Oczywiście mam pełną świadomość, że podejmuję się wcale nie łatwego wyzwania, ale introwertycy tak mają i jak powiedział kiedyś Henry Ford  Jeśli myślisz, że ci się uda lub jeśli myślisz, że ci się nie uda, w to obu przypadkach masz rację.

DLACZEGO zdecydowałem się teraz?
PONIEWAŻ jak powiedział kiedyś Napoleon Hill  "Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie lepsza. Rozpocznij z tym, co masz. Używaj narzędzi, którymi dysponujesz. Lepsze pojawią się z czasem."

I dlatego mając na względzie powyższe słowa Napoleona Hilla, z którym trudno się nie zgodzić i w nawiązaniu do słów, że jeśli ktoś chce osiągnąć to czego nigdy nie osiągnął, musi robić to, czego jeszcze nigdy nie robił, postanowiłem dać Tobie czytelniku, Twój osobisty, w pełni wyposażony internetowy sklepy, taki sam jaki ja sam posiadam.
- Oczywiście nie uważam siebie za mędrca, ale mam pełną świadomość, że jak powiedział kiedyś Herman Hesse, że "wiedza, którą próbuje przekazywać mędrzec, brzmi zawsze jak głupota.
- Ja w nawiązaniu do tego wątku ośmielam się twierdzić, że jeśli chcesz osiągnąć to czego nigdy nie osiągnąłeś, to musisz robić to, czego jeszcze nigdy nie robiłeś

Marketing sieciowy - Współczesna doktryna sprzedaży

Wybacz mi Drogi Czytelniku, że zanim przedstawię Ci swoją propozycję współpracy, poproszę Ciebie o zapoznanie się z tematem, który co prawda już poruszałem, ale myślę sobie, że pewne kwestie i zagadnienia, jak choćby Kupuj u siebie, w swoim własnym sklepie! warto sobie przypomnieć.
- Zatrzymaj się Czytelniku na maleńką chwilę, zrób maleńkie resume i odpowiedz sam sobie na jedno, a właściwie dwa pytania:
- Czy klienci naprawdę oszczędzają, gdy kupują z rabatem?
- Czy może jednak wpadają w większe długi, podczas gdy wielkie firmy handlowe osiągają rekordowe zyski? 

Era PRO-SUMENTA
Eurovipnet - Niezależny zespół przedsiębiorców

Dr Bill Quain - Era PRO-SUMENTA
Magazyn "FORTUNE" nazywa nowe tysiąclecie "ERĄ KONSUMENTA". Nie bez powodu.

W dobie handlu internetowego i ekspansji sklepów rabatowych ceny na produkty i usługi nieustannie spadają, dzięki czemu konsumenci "oszczędzają" miliardy dolarów każdego roku.

Ale zastanówmy się - czy klienci naprawdę oszczędzają, gdy kupują z rabatem? Czy może wpadają w długi, podczas gdy wielkie firmy handlowe osiągają rekordowe zyski? 
- Gdy kupujesz towar wart 100 złotych z 20% upustem, nie "oszczędzasz" 20 złotych. Wydajesz 80 złotych!
- Gdy uszczuplasz stan swego posiadania o 80 złotych, aby kupić dobra konsumpcyjne, tracisz możliwość zainwestowania tych 80 złotych i uzyskania zysków. Dlatego właśnie konsumpcja w tak wielkim stopniu przyczynia się do zmniejszania Twojego stanu posiadania - sprawia ona, że pomniejszasz swój majątek, a nie pomnażasz.

Większość konsumentów nigdy nie osiągnie stanu finansowego bezpieczeństwa, ponieważ na skutek reklam, są skłonni kupować produkty i usługi, które z czasem tracą wartość.
- Konsumpcyjny sposób myślenia prowadzi do kurczenia się majątku i kurczenia się marzeń.

Wielkie sklepy, które oferują klientom największe rabaty, równocześnie kreują bogactwo, osiągając rekordowe zyski dla swoich udziałowców. Produktywny sposób myślenia prowadzi do inwestowania pieniędzy, z myślą o osiąganiu zysków i pomnażaniu majątku. Jest on kluczem do kreowania bogactwa.

Dzisiaj, dzięki rewolucyjnej idei, zwanej PRO-SUMPCYJNYM SPOSOBEM MYŚLENIA, przeciętni ludzie mogą skorzystać z dobrodziejstw obu światów - mogą kreować bogactwo, równocześnie konsumując! Dlatego właśnie PRO-SUMPCYJNY sposób myślenia polega na dokonywaniu mądrzejszych, a nie tańszych zakupów.
Pro-sumenci posiadają więcej, ponieważ myślą, tak jak sklep. Gdybyś był właścicielem sieci sklepów Wal-Mart, nie dokonywałbyś zakupów w sklepach K-Mart. W rezultacie, pro-sumenciposiadają swój własny "sklep" który nazywa się MÓJ SKLEP.
Pro-sumenci uczą się kupować w sklepie MÓJ SKLEP i następnie nauczają tego innych, dzięki czemu mogą kreować bogactwo podczas wydawania pieniędzy.
Pro-sument buduje swój własny biznes ...., ale budując go, nie jest pozostawiony samemu sobie. 
- Ta prosta idea rewolucjonizuje sposób zarabiania i wydawania pieniędzy. Gdy zmienisz swoje myślenie i nawyki zakupowe z krótkoterminowego sposobu myślenia konsumenta na długoterminowy sposób myślenia pro-sumenta, będziesz mógł zmienić swoje życie.


Nasuwa się pytanie - Co należało by zrobić?

Przykładem, który od razu przychodzi mi na myśl, jest John D. Rockefeller, który aby zwiększyć wykorzystanie nafty, a tym samym zwiększyć sprzedaż, rozdawał za darmo Ludziom lampy naftowe.
- Czy był za to lubiany? - Z całą pewnością nie przez wszystkich.
- Wielu właścicieli sklepów, którzy sprzedawali lampy w swoich sklepach wręcz nienawidziło go z powodu.
- I jak się okazuje, że już dawno dawno, to co dla jednych było darem niebios, to dla innych niestety, ale sprawką szatana! 

DLACZEGO ja wybrałem Marketing Sieciowy?
PONIEWAŻ - jest kilka "ponieważ", ale w moim najgłębszym przekonaniu Marketing sieciowy jest najbardziej uczciwą i honorową formą Biznesu systemowego w której obowiązuje najbardziej sprawiedliwy i honorowy Wielopoziomowy System Wynagrodzeń
- Poza tym ja też miałem duże szczęście poznać percepcję postrzegania i sposób myślenia Donalda Trumpa i Roberta Kiyosaki, którzy .../zamiast obiecywać, że rozwiążą Twoje problemy, chcą, żebyś nie stał się ofiarą tych problemów/. ... 
 

Nowe warunki współpracy 

Nie tak dawno napisałem, że Od 5 września 2011 roku obowiązują nowe, troszeczkę inne warunki współpracy.
- Zmiany są co prawda niewielkie, ale jak się okazało istotne i w dla wielu z nas bardzo korzystne.
.
- Te zmiany, które dotyczą pierwszego zamówienia przy podpisywaniu umowy o współpracy też były powodem iż ja postanowiłem wyjść ze swoją propozycją.
- Wiem, że zabrzmi to jak następny slogan, ale uważam, że w każdym Biznesie najważniejsza jest uczciwość i jawność.
- Żeby każdy z uczestników naszej grupy mógł spokojnie śledzić i analizować to co się obecnie dzieje na rynku Prosumenta w projekcie n21 postanowiłem przedstawić swoją propozycję na grupie.
Sukces nie tkwi w tym aby sprzedawać - Chodzi o to aby Klienci kupowali! - Marek Wojciechowski 

Co ja chcę zrobić?
Chcę po prostu dać Ludziom sklepy!
- Zainteresowanych zapraszam do współpracy.

Pozdrawiam Wszystkich
Tadeusz Orlenko:)
Ps. Niebawem  (na grupie)  przedstawię dokładniej swoją propozycję.
- Nadmieniam, że propozycja "rozdawania ludziom sklepów" jest wyłącznie moją inicjatywą.

 

Projekt N21 Marketing szeptany
1 | 2 |

Plus500

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

_______________________________________________

Najnowsze wpisy
2017-09-24 12:01 Teatr mój widzę ogromny