Zaufanie
 Oceń wpis
   

Co jest powodem tego, że tak niewielu Ludzi odnosi sukcesy?

"Czy zależy to od Ich pochodzenia, kręgu kulturowego z którego się wywodzą, a może zależy to od Ich pozycji w społeczeństwie?
- A może jednak zależy to od tego, że posiadają pewną wizję i cel do którego dążą, oraz mają plan działania, który ma ich tam doprowadzić?"
 
"Świat to lustrzane odbicie naszego wnętrza. Pierwszym krokiem w kierunku poprawienia swojego wizerunku jest zmiana sposobu myślenia i mówienia o samym sobie. Kto nie jest przekonany o swojej wartości, to siłą rzeczy, swoją postawą "informuje" o tym resztę ludzkości"
Wallace D. Wattles

 fot. Opis do fotografii
Mój czwarty sekret -  CIERPLIWOŚĆ 

W nawiązaniu do mojego ostatniego postu, w którym obiecałem Ci, że przybliżę swoją percepcję postrzegania dotyczącą moich w/w trzech sekretów, a szczególnie do tego, iż przedstawię Ci mój, chyba najważniejszy czwarty sekret, który jest obecny w życiu każdego człowieka minęło troszeczkę czasu i wcale niewykluczone, że Ty też byłeś już zniechęcony?
- Myślę sobie, że mogło Ci się nawet wydawać, iż to troszeczkę za długo trwało, a Ty Drogi Czytelniku mogłeś się nawet troszeczkę niecierpliwić
- Zapewniam Ciebie jednak, że to moje milczenie, a właściwie moja pozytywna prowokacja wcale taka przypadkowa nie była.
- Jeśli Ty po uważnym przeczytaniu tego postu, zorientujesz się i odpowiesz sam sobie na przynajmniej jedno z wielu w/w kluczowych pytań, to znaczy, że jesteś choćby troszeczkę cierpliwy.
- A jeśli odpowiesz sam sobie na pytanie dlaczego Ty tutaj jesteś na grupie, ja będę szczęśliwy, a Ty po prostu mi to wybaczysz. :)
 
Czy moja decyzja była słuszna?

Nie wiem, ale wiem doskonale i wcale tego nie ukrywam, że dość długo się nad tym zastanawiałem jak i kiedy to Ci powiedzieć.
- W tym momencie przypomniały mi się słowa Napoleona Hill:

"Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie lepsza. Rozpocznij z tym, co masz. Używaj narzędzi, którymi dysponujesz. Lepsze pojawią się z czasem."

I tak jak Człowiek, który okazuje niewielkie zainteresowanie zarobieniem dodatkowego tysiąca, często podejmuje intensywne wysiłki, żeby tego tysiąca nie stracić, tak wcale nie mała grupa Ludzi nie zdaje sobie nawet z tego sprawy, że jeśli chcą osiągnąć to czego nigdy nie osiągnęli, muszą robić to czego jeszcze nigdy nie robili.
- Innymi słowy, jeśli chcesz być tam gdzie jeszcze nigdy nie byłeś, musisz iść taką drogą, którą nigdy nie szedłeś.

DLACZEGO zrobiłem to celowo i dlaczego czekałem aż znajdziemy się w tym miejscu?
PONIEWAŻ w nawiązaniu do mojego czwartego sekretu moje ponieważ są przynajmniej dwa i wydaje mi się, że są ściśle związane z moim czwartym sekretem:

1. Chcąc przybliżyć Ci mój (chyba) najważniejszy czwarty sekret postanowiłem najpierw Ciebie pozytywnie zaintrygować i powiedzieć Ci, o czym pewnie i Ty też doskonale wiesz, że my Ludzie wcale nie rzadko robimy wiele rzeczy nieświadomie, ale wiele rzeczy robimy z wyboru, a to, że Ty tutaj jesteś i czytasz te słowa, to nie tylko jest Twój świadomy wybór, ale świadczy też o tym, że zauważyłeś w tym wątku coś, co zainteresowało Ciebie.

2. Pewnie troszeczkę Ciebie zaskoczę, ale jeśli czytasz te słowa, to znaczy, że Ty jesteś po prostu cierpliwy, a tym samym jesteś kimś wyjątkowym i dlatego wracając do tematu imoich sekretów powiem Ci coś jeszcze.
- Celowo czekałem aż znajdziemy się w tym miejscu, by osoby przypadkowe, nie zainteresowane tematem i te które zgubiły się gdzieś tam po drodze, nigdy nie poznały moich sekretów i jak powiedział kiedyś Calv Coolidge, że nic na świecie nie zastąpi wytrwałości. Nie zastąpi jej talent nie ma nic powszechniejszego niż ludzie utalentowani, którzy nie odnoszą sukcesu.
- Nie uczyni tego sam geniusz nie nagrodzony geniusz to już prawie przysłowie.
- Nie uczyni niczego także samo wykształcenie świat jest pełen ludzi wykształconych, o których zapomniano.
- Tylko wytrwałość i determinacja są wszechmocne.

Zaufanie, czyli nasze bezpieczeństwo

Prawdą jest to, że "Statek w porcie jest bezpieczny, ale czy po to się buduje statki "?
- Żebyś mógł zobrazować moją percepcję postrzegania, wielowątkowego zagadnienia dotyczącego Zaufania, opowiem Ci takie zdarzenie:

Nie tak dawno zapytał mnie jeden z moich "Czytaczy" (nie wiem, albo nie umiem bardziej przyjaźnie nazwać swoich czytelników), czy nie obawiam się konkurencji?
- Jakiej konkurencji? - Zapytałem
- A no takiej, że ty robiąc (jak się wyraził) dobrą robotę dla całej branży Marketingu Sieciowego, starasz się ludziom wyjaśniać na czym to polega i JAK ze swoich codziennych zakupów, mogą uczynić swój mini kapitał obrotowy w swojej firmie, a oni przecież i tak mogą zechcieć współpracować z kimś innym i wcale nierzadko w zupełnie w innym Networku?
- Nie ukrywam, że mnie troszeczkę zaskoczył tym pytaniem, ale przypomniało mi się takie opowiadanie, które Mu opowiedziałem, a które teraz opowiem Tobie:

Żył gdzieś, kiedyś rolnik, którego kukurydza zawsze zdobywała pierwszą nagrodę na wystawie rolniczej.
- Miał on taki wspaniały zwyczaj dzielić się swoimi najlepszymi nasionami z sąsiadami.
- Czynił to o dziwo - bezpłatnie. 
- Gdy jeden z jurorów wystawy zapytał go kiedyś o powód takiego postępowania, rolnik odpowiedział z uśmiechem:
- To leży w moim własnym interesie 
- Wiatr przenosi pyłki z jednego pola na drugie, a zatem sąsiedzi uprawiają kukurydzę gorszej jakości, w trakcie zapylenia pogarsza się również jakość mojego zboża.
- Dlatego zależy mi na tym, by siali jak najlepszą kukurydzę, ponieważ to leży w moim interesie.


Kiedy podkreśliłem po raz drugi, że przedstawianie w miarę obiektywne całego marketingu sieciowego, też leży w moim interesie, zapytał mnie:
- Dlaczego w takim razie nie skupiasz się na firmie Amway, z którą ty współpracujesz?
- Troszeczkę mnie chyba rozbawił, ale odpowiedziałem mu z całym Szacunkiem i całą powagą swoim osobistym sloganem (+).
- Ponieważ w moim najgłębszym przekonaniu jest to firma zasługująca na zaufanie nie tylko pod względem ratingu (AAA+) i produktów, ale ma najbardziej uczciwą i honorową formę wielopoziomowego systemu wynagrodzeń, a ja jeśli choć jednej osobie pomogę zrozumieć wielopoziomowy system wynagrodzeń, który uważam za najbardziej klarowny i sprawiedliwy i usłyszę choćby od jednej osoby słowo dziękuję, to myślę sobie, że warto w miarę obiektywnie przedstawiać cała doktrynę CLIENTINGU niezależnie o jakiej firmie byśmy nie mówili, a która postanowiła swoje produkty rozprowadzać za pośrednictwem Marketingu Wielopoziomowego.

Myślę sobie, że w nawiązaniu do naszej wspaniałej grupy (i nie tylko), my też powinniśmy "siać i dzielić się najlepszą kukurydzą"

DLACZEGO?
PONIEWAŻ wydaje mi się, że w życiu każdego człowieka, nie chodzi tylko o pieniądze!

Pozdrawiam 
Tadeusz Orlenko:)
Ps. W następnym poście, na grupie BIZNESMEN Każdy może nim być  przedstawię (krok po kroku) moją propozycję naszej ewentualnej współpracy.
- Jeśli się zastanawiasz i chciałbyś mnie zapytać ile to będzie Ciebie kosztowało, to od razu Ci mówię, że nic.
Empatia - zrozumieć siebie Marketing sieciowy - Dlaczego...

Plus500

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

_______________________________________________

Najnowsze wpisy
2017-09-24 12:01 Teatr mój widzę ogromny