Systemy zarządzania wielopoziomowego
 Oceń wpis
   

W przeświadczeniu, że należy być w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu
Zapraszam do grupy Systemy zarządzania wielopoziomowego

Nie wyrzucaj znalezionego portfela nie zaglądając do środka

Zanim jednak przejdę do tematu, pozwolę sobie zadać Ci dwa (chyba) retoryczne pytania, na które pozwolę sobie też odpowiedzieć: 
   1.   Czy każdy zechce być Biznesmenem i prowadzić swoją Działalność gospodarczą ?
           - Z całą pewnością NIE
   2.   Czy znakomita większość ludzi chciałaby swoje codzienne zakupy robić w cenach hurtowych bezpośrednio u producenta z dostawą do domu, bądź w dowolne miejsce (wskazane przy zamówieniu), w kraju?
           - Myślę sobie, że TAK

Celem grupy jest zwrócenie uwagi na ogromny kapitał, jaki jest w ludziach i w samym słowie wielopoziomowy 
- Przypuszczam, że samo słowo wielopoziomowy może kojarzyć się z marketingiem wielopoziomowym (MLM - multi-level marketing), to od razu Ci powiem Drogi Czytelniku, że też masz rację.
- DLACZEGO? (x)
- PONIEWAŻ są przynajmniej dwa "ponieważ" (+):

Schemat zarządzania wielopoziomowego i systemu wielopoziomowego wynagrodzenia

    1. W każdym marketingu sieciowym, wykorzystywany jest system zarządzania wielopoziomowego, ale to co znakomitą większość ludzi interesuje, to wielopoziomowy system wynagrodzeń, który moim skromnym zdaniem, jest najbardziej przejrzystym, honorowym i etycznym systemem wynagradzania ludzi za ich włożoną pracę.
   2. Pewnie zabrzmi to jak następny slogan, ale systemy wielopoziomowe, to prawdziwa kopalnia złota.

Celem systemów zarządzania wielopoziomowego jest wykorzystanie kapitału społeczeństwa obywatelskiego, a co za tym idzie, umożliwienie i wykorzystanie jak największego Ich (ludzi) przypływu pomysłów i wykorzystanie tego ogromnego potencjału.
- Systemy wielopoziomowe, to szeroki wachlarz rozwiązań i realizacji, w praktycznie każdej dziedzinie gospodarczej, niezależnie o jakim kraju byśmy nie mówili.
 - Poza tym, Zarządzanie wielopoziomowe, to ogromny potencjał motywacyjny i myślę sobie, że nie przesadzę, jeśli powiem, że w każdej dziedzinie życia społeczeństwa obywatelskiego.
- Wielopoziomowe systemy zarządzania, to najlepsza forma wyzwalania i wspierania ogromnego potencjału ludzi, którzy dostarczają nieograniczony przypływ pomysłów i ulepszeń.

Przykład?

Takim wspaniałym przykładem może być choćby i wspaniały portal GuldenLine, na którym jesteśmy i wiele innych portali społecznościowych, żeby nie powiedzieć portali obywatelskich, gdzie jego społeczność potrafi działać niezależnie i praktycznie w  każdej dziedzinie, czego doskonałym przykładem może być ilość grup i forów dyskusyjnych i wcale nie musi to oznaczać rywalizacji.
- Ale czy aby na pewno "nie musi" oznacza, że nie ma rywalizacji?
- Myślę sobie, że ten temat zasługuje nawet na oddzielną grupę dyskusyjną, natomiast jeśli chodzi o mnie, to zgadzam się z Herbertem N. Casson, który powiedział kiedyś , że:
Dobra firma powinna być zorganizowaną formą przyjaźni  -  od siebie mogę chyba dodać, że  każda dobra     FIRMA     (i nie tylko firma)     JEST      dobrze zorganizowaną formą przyjaźni - szkoda tylko, że tak niewiele ludzi zdaje sobie z tego sprawę.

 Pozdrawiam
Tadeusz Orlenko:)              

Nie CZY? , ale DLACZEGO? Pytanie, które dotyczy każdego...

Plus500

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

_______________________________________________

Najnowsze wpisy
2017-09-24 12:01 Teatr mój widzę ogromny