Czy możemy zmienić swoje życie ?
 Oceń wpis
   

Przypuszczam, że już samo pytanie Czy można zmienić swoje życie ? - Może być irytujące.
- Szczerze się przyznam, że sam dość długo nad tym się nie zastanawiałem i gdyby nie fakt kilku miłych zdarzeń w ostatnich dniach, nie poruszałbym tego tematu.
Tak się jakoś niestety dzieje, że większość ludzi przeżywa trudności dnia codziennego, a jednak nic nie robi żeby to zmienić.
- Zachęcony wypowiedzą jednego z moich "czytaczy" , postanowiłem powiedzieć nieco więcej o sobie.
Sam dość długo trwałem w wyścigu szczurów i już od czterech lat próbuję to zmienić.
- Jak uczy szkoła N-21 , jest to bardzo proste, jednak nie tak oczywiste jak by się mogło komuś wydawać.
Doskonale wiem, że nie jest to łatwe, ale wiem też, że żadna siła już mnie nie powstrzyma, bo wiem jak to zrobić :)
- "Wiedzieć jak" know-how - to koncepcja powstała na bazie doświadczeń gromadzonych przez wiele dziesiątków lat, a ja postanowiłem to wykorzystać.

W tym miejscu, pozwolę sobie zacytować Jerzego , który w swoim jednym z nielicznych postów powiedział:
.......Poprzednio przez 10 lat nagabywano mnie, aby przystąpić do firmy, ale ponieważ ja nie umiem sprzedawać i nie cierpię czynności związanych z marketingiem, nie widziałem nic interesującego w tym biznesie. Dopiero na wiosnę podczas mojego szkolenia z teorii 5 talentów dowiedziałem się od uczestniczki, że ona chce poznać swoje talenty, aby wykorzystać je przy budowie sieci.
- Od niej też dowiedziałem się, że jest akurat w takiej grupie osób, która nie zajmuje się sprzedażą produktów różnym klientom, lecz skupia się na edukacji dotyczącej psychologii sukcesu. ....... Tak przy okazji, muszę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że jestem miło zaskoczony poznaniem firmy od środka. .....

Bardzo często zadomowione w nas nawyki i nie rzadko złe przyzwyczajenia, nie pozwalają nam na zmianę czegokolwiek w naszym życiu.
- Oczywiście możemy się tłumaczyć przed samym sobą i szukać furtek (z psychologii) naszych niepowodzeń, ale tak naprawdę, to tylko my sami możemy zmienić swoje dotychczasowe życie i znaleźć się wśród ludzi sukcesu, no chyba, że nic już w życiu innego nie pragniemy.
- Jeśli jednak chcemy coś zmienić w swoim dotychczasowym życiu, warto patrzeć i słuchać ludzi sukcesu a nie tylko tych, którzy całe swoje życie poszukują rozwoju zawodowego i osobistego, którym to nic nie wyszło, zeszli z drogi i użalają się nad całym światem.

Czy zatem można rozpocząć nowe życie?

Na podstawie wielu życiorysów znanych ludzi na całym świecie, odpowiedź brzmi TAK można zmienić swoje dotychczasowe życie.
- James Whitcomb Riley powiedział:
Przeżyłem czterdzieści lat. Zorientowałem się, o co chodzi i postanowiłem zrobić to jeszcze raz, tyle że lepiej.
- Albert Schweitzer przeżył cztery życia.
- Sir Christopher Wren , który żył w XVII wieku, o czym możemy się dowiedzieć z encyklopedii, w rzeczywistości żył dwa razy.

Dlaczego o tym mówię?
Każdy z nas, nie musi marnować ofiarowanych nam lat na nudę i pospolitość.
Każdy z nas może wziąć się w garść i przeżyć drugie życie dokładnie tak, jak sobie sam zaplanuje!.

Miałem okazję mieszkać w Australii i poznać wielu ludzi, którzy wyjechali do Australii za chlebem
- Mieszkaliśmy wraz z żoną w Sydney, w pięknej dzielnicy Beverley Park
Wydawać by się mogło, że nic więcej nam do życia nie było potrzebne, jednak tęsknota za rodziną i przyjaciółmi była silniejsza.

Wspomniałem o Polakach, którzy postanowili rozpocząć swoje nowe życie daleko poza granicami Polski, naszego pięknego kraju.
- Nie rzadko, w rozmowie z Nimi padały gorzkie słowa beznadziei i brak jakichkolwiek perspektyw na zmianę tego stanu rzeczy.
Kiedy pytałem, czy i dlaczego nie rozważają decyzji powrotu do kraju?
- Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, często Ci ludzie, jako jeden z argumentów braku takiej decyzji podawali barak pieniędzy na bilet powrotny.
Drugim takim, dla mnie mało zrozumiałym argumentem powrotu do kraju, był ich wstyd przed znajomymi, że musieli wrócić.

Jest jeszcze jeden argument, który potrafi zmienić nasze usposobienie

Tak to jest często nasz ZŁY HUMOR
Nie każdy sobie zdaje z tego sprawę, że jego zły humor, awanturniczy charakter, czy też złe usposobienie czyni życie piekłem, zarówno dla kogoś, ale przede wszystkim, dla nas samych.

- Richard Cecil, powiedział kiedyś:
Że jeżeli człowiek ma kłótliwe usposobienie, zostaw go samemu sobie

A Hrabia Chesterfield powiedział, że:
Człowiek, który nie potrafi panować nad swoimi humorami, nie powinien myśleć o karierze biznesmena.

W nawiązaniu do tematu: - Czy można zmienić swoje życie ?

Jaką cenę jesteśmy zapłacić, by poznać tajemnicę ludzi szczęśliwych?
- A może nie trzeba nic płacić?
- Może wystarczy po prostu przyłączyć się do nich?

Ktoś może powiedzieć, że człowiek zmądrzeje wraz z upływem lat, ale amerykański pisarz Irving Washington przekonuje, że wcale tak nie jest i mówi, że:
Złośliwe usposobienie nigdy nie mija z wiekiem, a cięty język jest jedynym narzędziem, które ostrzy się dzięki stałemu użyciu

A teraz przedstawię Ci globalny    Projekt N21   i zachęcam do współpracy 

Obrazek
Pragnę jedynie nadmienić, że nie jest to żaden program w systemie typowej sprzedaży bezpośredniej z początku lat 90-tych.
- Owszem , Amway dalej dostarcza gatunkowe produkty i umożliwia dzielenie się tymi produktami poprzez sprzedaż bezpośrednią.

Program VEBSO - N-21  Virtualny Elektroniczny Biznes Shopping Opportuni , bo taką nazwę nosi program w Europie.
- Stronę logistyczną przedsięwzięcia , jak wszędzie zabezpiecza , znana już Państwu firma Amway , która od ponad 45 lat pomaga ludziom na całym świecie usamodzielnić się poprzez możliwość decydowania o własnej działalności , osiągania celów finansowych dzięki wytrwałej pracy. 
- Dzisiaj Amway jest jedną z największych firm sprzedaży bezpośredniej na świecie , działającą w ponad 80 krajach. 
Sukces Amway oraz jej trzymilionowej społeczności Niezależnych Przedsiębiorców i Stałych Klientów udowadnia , że wielkie osiągnięcia są możliwe nawet wtedy , gdy biorą początek z małych spraw.
- Początek firmie Amway dali Jay Van Andel i Rich DeVos, w roku 1959. Wtedy to zdali sobie sprawę , że sprzedając produkty dobrej jakości bezpośrednio klientom otwiera się możliwości tym wszystkim , którzy chcieliby budować własny biznes biznes bez wielkiego ryzyka , z niewielkim własnym wkładem i dochodami zależnymi tylko od własnego zaangażowania w pracę. 

Nazwy grup:
"BIZNESMEN Każdy może nim być 
> oraz > 
Franczyza Pomysły na własny biznes" > mogą sugerować , że jest to program tylko dla ludzi zainteresowanych działalnością gospodarczą.

Otóż NIE

Nie każdy chce prowadzić swoją działalność gospodarczą , ponadto są zawody i zajęcia , które nie pozwalają i wykluczają na prowadzenie działalności gospodarczej.
Program umożliwia korzystanie z tego systemu każdemu , bez konieczności rejestrowania działalności gospodarczej.
Każdy może wejść do systemu N-21 i bez najmniejszych zobowiązań może robić swoje codzienne zakupy , siedząc w domu przed komputerem , również może dowolnie korzystać z systemów partnerskich , dla swoich potrzeb , które udostępnia system.
- Po dokładnym sprawdzeniu i zapoznaniu się z całym systemem , nie ma znaczenia ile to będzie trwało pół roku , może rok , zupełnie swobodnie może zdecydować , czy chce pozostać w systemie tylko jako klient , czy też zechce , przy wsparciu SBB - Szkoły Budowania Biznesu Network TwentyOne N-21 , zupełnie swobodnie , bez dodatkowych opłat zmienić swój status z klienta na klienta PLUS a tym samym wpisać do rejestru gospodarczego i poprowadzić swoją działalność gospodarczą.

Wada globalnego programu N21
Największą wadą tego systemu N-21 jest to , że jest tak prosty , że NIEWIARYGODNY.

- Co się wydarzyło? i co się obecnie dzieje
Producenci i detaliści wiedząc , że internet jest miejscem , w którym ludzie coraz częściej robią i będą robili zakupy , umieszczają swoje produkty i usługi na różnych stronach internetowych.
- Ci sami producenci i detaliści próbują nas ściągnąć na swoje strony używając wielu sposobów marketingowych , które nie zawsze są skuteczne.
Każdy nasz codzienny zakup jest mini kapitałem obrotowym - czy z tego powodu można mieć profity?
- Okazuje się , że tak.
- Co zatem należało by zrobić ? 
Może zabrzmi to jak slogan , ale okazuje się , że proste rozwiązania to zazwyczaj skutecznymi są nadzwyczaj.
- Każdemu (kto zechce) należy utworzyć , profesjonalnie opracowany jego osobisty sklep w internecie.
Następnie zaopatrzyć ten sklep we wszystkie niezbędne towary i usługi dnia codziennego od A do Z , każdego klienta zapoznać z produktami i usługami na jego stronie , oraz nauczyć w poruszaniu się po jego osobistej witrynie-sklepie.
- Do tego celu służy system szkoleniowy Network TwentyOne N-21
- Docelowo systemie N-21 będzie można kupić wszystko (ponad dwa miliony towarów i usług).
- Pytanie czy jeśli Pani-Pan- będzie miała-miał swój sklep , to czy pójdziecie Państwo kupować gdzie indziej?
Myślę , że nie.
Typowym takim przykładem na dzień dzisiejszy mogą być lampy naftowe za czasów John D. Rockefellera 

Po przeanalizowaniu wielu badań , pod parasolem firmy ALTICOR
- Dnia 01-09-1999r. w U.S.A. i Canadzie , wystartował program pod nazwą QUIXTAR
- Do programu zaproszono wielu znanych producentów:
GERBER , KNORR , MASTERFOOD , NUTRILITE , PHILIPS , CASIO , SONY , SIMENS , SHARP , NESLE , PANASONIC , TOMSON , umieścili oni swoje produkty i usługi na jednej stronie internetowej , tworząc olbrzymi GigaMarket.
- Z drugiej strony zaproszono klientów , którzy mogą dokonać zakupu , bezpośrednio u producenta.
- Dla wszystkich firm przystępujących do programu N-21 , postawiono bardzo wysokie wymogi jakościowe a każdy zamówiony towar musi dotrzeć do klienta pod wskazany adres od 24 48 godz. (max)
- Po za tym , postanowiono zapłacić każdemu , kto przyprowadzi do GigaMarketu osobę-klienta , która dokona zakupu.
- Zasada jest bardzo prosta każdy ma swój sklep i kupuje u siebie.
Każdy nasz codzienny zakup jest mini kapitałem obrotowym 
- No tak , wszystko ładnie i pięknie , ale powstał problem od strony logistycznej.
Jak już wcześniej mówiłem , zamówiony towar musi dotrzeć do klienta pod wskazany adres od 24 48 godz. , ale to co najważniejsze , to wszystko trzeba policzyć , co komu i ile się należy.
- Zastanawiano się , czy stworzyć od podstaw firmę logistyczną dla potrzeb tego programu N-21 , która się tym zajmie , czy powierzyć te zadanie już istniejącej.
- Zdecydowano się , całą stronę logistyczną powierzyć znanej i sprawdzonej firmie , starej korporacjiAMWAY  jedna z córek firmy ALTICOR

Jak rozpocząć swoją działalność handlową? 
- Jak bezpiecznie budować i prowadzić legalnie handel przez Internet?

Zapraszam na spotkania organizowane przez Network TwentyOne N-21 - Network TwentyOne - to światowy lider oferujący system wspierania Niezależnych Przedsiębiorców (NP) w budowie ich biznesów poprzez najwyższej jakości produkty, spotkania i informacje, których celem jest pomoc NP w realizacji ich marzeń.
Zapraszam na wykłady N-21 , które do niczego nie zobowiązują , są organizowane na terenie całego kraju (bezpłatne)
- Ponieważ miałem kilka pytań na temat sprzedaży towarów? - Jeszcze raz zapewniam Państwa , że niktNICZEGO nie będzie (nawet próbował) Państwu cokolwiek sprzedać. 
- Wykłady mają na celu , przybliżenie całego zagadnienia Network TwentyOne N-21 , oraz ewentualne wsparcie i pomoc w uruchomieniu swojej działalności gospodarczej.
- Wyżej podany link do strony N-21 - wyjaśniam , że strona ta została stworzona po to , by wszyscy NP stowarzyszeni z Network TwentyOne mieli łatwy dostęp do najnowszych produktów , spotkań i informacji.
- Będąc Niezależnym Przedsiębiorcą NP , dostęp do strony jest absolutnie bezpłatny! 

Era Prosumenta, czyli aktywnego... Co robić, aby postęp był doskonały?

Plus500

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

_______________________________________________

Najnowsze wpisy
2017-09-24 12:01 Teatr mój widzę ogromny